Kontakta Oss

Shell Företagskort

Chef Företagsförsäljning Kontokort
Mats Rylander
070-637 46 97
08-5554 81 56
mats.rylander@st1.com

Försäljningsansvarig Region Väst
Andreas Bernander
070-942 81 29
08-5554 81 29
andreas.bernander@st1.com

Försäljningsansvarig Region Syd
Håkan Nilsson
070-521 53 31
08-5554 85 31
hakan.nilsson@st1.com

Försäljningsansvarig Region Sydost & Norrland
Anneli Larsson
076-139 22 63
anneli.larsson@st1.com

Försäljningsansvarig Region Öst
Rasmus Nordlund
072-853 43 98
08-5554 8418
rasmus.nordlund@st1.com

Innesäljare Rikstäckande
Robin Sömnes
+46 76 540 24 39
robin.somnes@st1.com

Kundservice euroShell/Shell Card företagskort
Tel: 0200-810 400
Vardagar 08:00 - 17:00
shellforetagskort@st1.se

Shell TruckDieselkort

Chef Företagsmarknad
Dan Sjöberg
076-941 81 61
dan.sjoberg@st1.se

Regionschef – Region Stockholm syd, Sörmland och Östergötland
Pontus Erneholm
076 949 82 80
08-5554 8280
Pontus.erneholm@st1.com

Regionchef Stockholm nord, Uppland, Västmanland, Gävleborg och Dalarna
Zizi Krantz
072 204 01 37
Zizi.krantz@st1.com

Regionchef Syd
Magnus Casparson
070-821 81 72
08-5554 81 72
magnus.casparson@st1.com

Regionchef Västra Götaland
Markus Jacobsson
0761 463 664
Markus.jacobsson@st1.com

Regionschef Värmland/Närke/Dalsland
Lars Eriksson
076-947 81 42
08-5554 81 42
lars.eriksson@st1.com

Regionchef Norrland
Jonas Isacsson
+46 (0)70 849 81 74
jonas.isacsson@st1.com

Regionchef Norra Norrland
Vakant

Regionsäljare Norrland
Raymond Plånborg
070-375 67 69
08-5554 84 16
raymond.planborg@st1.com

Office Based Account Manager CRT
Rasmus Löfgren
+46 (0)76 137 83 97
rasmus.lofgren@st1.com

Kundservice euroShell/Shell Card företagskort
Tel: 0200-810 400
Vardagar 08:00 - 17:00
shellforetagskort@st1.se

Vill du veta mer?

Shell Företagskort

Med Shell Företagskort får du alltid en aktuell och tillförlitlig bild av dina drivmedelskostnader – och du slipper lägga ned tid och resurser på onödig administration.

Hitta Shellstationer

Med vår kartfunktion hittar du enkelt till närmaste Shellstation. Du kan också se vilka drivmedel och vilken service som finns på just den stationen.

Kundservice

Här hittar du kontaktuppgifter till kundservice för euroShell, Shell Card och Shell MasterCard.