Kontakta Oss
 
Shell Företagskort Shell TruckDieselkort
Chef Företagsförsäljning Kontokort
Mats Rylander
070-637 46 97
08-5554 81 56
mats.rylander@st1.se
Chef Företagsmarknad
Mattias Paulsson
070-328 81 86
08-5554 81 86
08-5554 82 06
mattias.paulsson@st1.se
Försäljningsansvarig Region Öst
Maija Kylmäkorpi
070-854 84 19
08-5554 84 19
maija.kylmäkorpi@st1.se
Regionchef Öst
Mattias Ivarsson
070-828 47 36
08-5554 81 71
mattias.ivarsson@st1.se
 
Försäljningsansvarig Region Väst
Andreas Bernander
070-942 81 29
08-5554 81 29
andreas.bernander@st1.se
Regionchef Syd
Magnus Casparson
070-821 81 72
08-5554 81 72
magnus.casparson@st1.se
Försäljningsansvarig Region Syd
Håkan Nilsson
070-521 53 31
08-5554 85 31
hakan.nilsson@st1.se
Regionschef Västra Götaland
Nicholas Sahlberg
08-5554 81 73
nicholas.sahlberg@st1.se
Innesäljare Rikstäckande
Åsa Carling
076-949 81 28
08-5554 81 28
asa.carling@st1.se
Regionschef Mitt
Lars Eriksson
076-947 81 42
070-892 81 73
08-5554 81 42
lars.eriksson@st1.se
Kundservice euroShell/Shell Card företagskort
Tel: 0200-810 400
Vardagar 08:00 - 16:00
shellforetagskort@st1.se
Regionschef Södra Norrland
Pär Eklund
070-849 81 75
par.eklund@st1.se
Regionschef Norra Norrland
Ola Hansson
070-849 81 74
ola.a.hansson@st1.se
Innesäljare
Raymond Plånborg
070-375 67 69
08-5554 84 16
raymond.planborg@st1.se
Innesäljare
Pontus Erneholm
076-949 82 80
08-5554 82 80
pontus.erneholm@st1.se
Kundservice euroShell/Shell Card företagskort
Tel: 0200-810 400
Vardagar 08:00 - 16:00
shellforetagskort@st1.se

Vill du veta mer?

Shell Företagskort

Med Shell Företagskort får du alltid en aktuell och tillförlitlig bild av dina drivmedelskostnader – och du slipper lägga ned tid och resurser på onödig administration.

Hitta Shellstationer

Med vår kartfunktion hittar du enkelt till närmaste Shellstation. Du kan också se vilka drivmedel och vilken service som finns på just den stationen.

Kundservice

Här hittar du kontaktuppgifter till kundservice för euroShell, Shell Card och Shell MasterCard.